Pastiel Over Pastiel Contactpersonen

Contactpersonen

Jan Feenstra Projectleider E-mail J.Feenstra@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 493 558 64
Maaike Duiker Teamleider Pastiel Franeker E-mail m.duiker@Pastiel.nl Telefoon 0517 - 43 31 53 Mobiel 06-18 652 562
Pytsje van der Meer Teamleider Pastiel Sneek & Joure E-mail P.vd.Meer@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 513 031 52
Gaatse Westra Accountmanager De Fryske Marren E-mail g.westra@pastiel.nl Telefoon 0513 - 41 14 21 Mobiel 06 - 537 638 30
Marije Groenhof Accountmanager regio Noord West E-mail m.groenhof@empatec.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 291 860 83
Silvia Fokkema Accountmanager Súdwest-Fryslân E-mail S.Fokkema@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 68 Mobiel 06 - 518 081 45
Joke Bandstra Manager Pastiel E-mail J.Bandstra@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 49 63 Mobiel 06 - 113 138 18

Wilt u ook samenwerken met Pastiel?

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.
Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.

Blijf op de hoogte

Wilt u op de hoogte worden gehouden over Pastiel? Vul hieronder uw gegevens in zodat wij u regelmatig Pastiel nieuws kunnen mailen.