Pastiel Over Pastiel Contactpersonen

Contactpersonen

Mona Mijnheer Teamleider detacheringen E-mail m.mijnheer@empatec.nl Telefoon 0515- 48 49 84 Mobiel 06- 15 69 14 96
Jan Feenstra Projectleider E-mail J.Feenstra@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 49 35 58 64
Annemieke Knijnenburg Teamleider Pastiel Joure E-mail a.knijnenburg@Pastiel.nl Telefoon 0513 - 41 14 21 Mobiel 06- 11 64 15 32
Pytsje van der Meer Teamleider Pastiel Sneek & Franeker E-mail P.vd.Meer@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 51 30 31 52
Gaatse Westra Accountmanager De Fryske Marren E-mail g.westra@pastiel.nl Telefoon 0513 - 41 14 21 Mobiel 06 - 53 76 38 30
Marije Groenhof Accountmanager regio Noord-West Friesland E-mail m.groenhof@empatec.nl Telefoon 0515 - 48 48 60 Mobiel 06 - 29 18 60 83
Silvia Fokkema Accountmanager Súdwest-Fryslân E-mail S.Fokkema@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 48 68 Mobiel 06 - 51 80 81 45
Joke Bandstra Manager Pastiel E-mail J.Bandstra@Pastiel.nl Telefoon 0515 - 48 49 63 Mobiel 06 - 11 31 38 18

Wilt u ook samenwerken met Pastiel?

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.
Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.

Blijf op de hoogte

Wilt u op de hoogte worden gehouden over Pastiel? Vul hieronder uw gegevens in zodat wij u regelmatig Pastiel nieuws kunnen mailen.