Pastiel Kandidaten Jobcoaches

Jobcoaches

Samen met je jobcoach bij Pastiel geef jij vorm aan het Pastiel traject. Jouw persoonlijke coach begeleidt je door het hele traject en is jouw aanspreekpunt voor vragen en ideeën. Wie zijn de jocboaches van Pastiel?
 

Marieke Lei | Jobcoach Pastiel Joure 

“Samen werken naar de juiste match, daar ga ik voor!”

06 – 304 333 15 | m.lei@pastiel.nl 

Anja van Barneveld | Jobcoach Pastiel Joure 

“Enthousiasme brengt iets in gang!”

06 – 285 008 39 | a.van.barneveld@pastiel.nl

Frans Koenders | Jobcoach Pastiel Joure en Franeker

“Denken in mogelijkheden, voor ieder probleem is een oplossing’ 

06 – 287 438 02 | f.koenders@pastiel.nl

Niels Dijkstra | Jobcoach Pastiel Joure 

“Elk avontuur begint met een eerste stap!” 

06 – 291 920 69 | n.dijkstra@pastiel.nl

Jetty Minnema | Jobcoach Pastiel Joure

Ik ben geinteresseerd in de persoon áchter de eerste indruk

06 – 525 232 64 | j.minnema@pastiel.nl

Carolien de Jong | Jobcoach Pastiel Sneek

“Ik ben een gepassioneerd verbinder!” 

06 – 505 463 84 | c.de.jong@pastiel.nl

Sieta Lont | Jobcoach & teamlead Pastiel Sneek

“Samen werken aan werk”

06 – 525 231 84 | s.lont@pastiel.nl

Alex van der Veen | Jobcoach Pastiel Sneek

“Aandacht werkt”

06 – 518 076 97 | a.vd.veen@pastiel.nl

Margaret van der Mei| Jobcoach Pastiel Franeker

“Ik heb een passie voor mensen.” 

06 – 105 935 76 | m.vd.mei@pastiel.nl

Johan Spoelstra | Jobcoach Pastiel Franeker

“Wat net kin is noch nea bart”
(Wat niet mogelijk is, is nog nooit gebeurd)

06 – 214 166 38 | j.spoelstra@pastiel.nl

Wilt u ook samenwerken met Pastiel?

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.
Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.